WTTC: A JAS Motorsport megkezdte a Civic tesztelését
Tiago Monteiro és Gabriele Tarquini (két korábbi F1-es versenyző) tegnap megkezdte a Honda Civic tesztelését, mely alapvetően egy 2012-es modell, de már számos alkatrészt tartalmazott az idei évre. A két versenyző összesen 280 kilométert ment Valenciában.
Alessandro Mariani, a JAS Motorsport csapatfőnöke elégedett volt az első nap után: „Boldogak vagyunk a teljesítményt illetően és a visszajelzések miatt is, melyek a két versenyzőtől érkeztek.Mindketten értékelték a fejlesztéseket, melyek Macau óta kerültek fel az autóra.”forrás: f1-live.hu
Friss / Extra