Álláshirdetés - Kártérítési ügyintéző

ÁLLÁSHIRDETÉS

Pozíció: Kártérítési ügyintéző

Az Európai Kártérítési Ügyintéző Központ kft. tagja a legnagyobb európai kártalanítási csoportnak(EuCO), melynek fő tevékenysége a megfelelő kártérítés ügyintézése közúti balesetben sérülést elszenvedők számára.Dinamikusan növekvő csapatunkba keresünk képviselőket.

Feladatok:
- közúti balesetben megsérült emberek felkeresése, felvilágosítása,hogy miben tudunk segíteni
- Dokumentáció elkészítése, az orvosi zárójelentések, ambuláns lapok összeállítása és a teljes iratanyagának a központi irodába juttatása.

Elvárások:
Minden segítőkész, nyitott jelentkezőt várunk, aki szereti a kihívásokat, jól tud kommunikálni, magabiztos a megjelenése,intelligens,széles látókörrel rendelkezik, szívesen próbálja ki magát egy teljesen új szakterületen.

Amit kínálunk:
Karrier lehetőség
Szervezett csapatmunka
Szakmai fejlődés, állandó képzésekkel
Rugalmas munkaidő
Kiemelkedő kereseti lehetőség jutalékos rendszerben

Munkavégzés helye:Budapest,ugyanakkor országszerte is keresünk képviselőket

Jelenkezni az alábbi emailcímen fényképes önéletrajzzal:karteritesspecialista@gmail.com