Nehezen, de végül lenyomta a United a Readinget

A Manchester United gól nélküli első félidőt követően 2-1-re verte otthon a Readinget a labdarúgó FA Kupa nyolcaddöntőjében.

Jól kezdett a Manchester United, helyzeteket dolgozott ki, ám az első negyedóra hazai hajszáját kiegyenlített játék követte. Nani pár perccel a szünet előtt a kapufát találta el, gólt azonban ekkor még nem tudott szerezni.

Nem úgy a 69. percben, a Reading eddig bírta elviselni a nyomást, Nani jobbról, 12 méterről a hosszú alsóba lőtt (1-0). Három perccel később Hernandez fejjel növelte az előnyt, négy méterről csúsztatott a readingi kapuba (2-0).

A 81. percben váratlanul szépített a Reading, egy szabadrúgás után könnyelműsködött a hazai védelem, McAnuff üresen maradt és hat méterről nem hibázott (2-1).

Végül ha nehezen is, de a Manchester United továbbjutott a Readinggel szemben.

A Manchester United a negyeddöntőben a Middlesbrough-Chelsea meccs győztesével találkozik.

Manchester United-Reading 2-1 (0-0)
 Gól: Nani (69.), Hernández (72.), ill. McAnuff (82.)

forrás: hatharom.hu