NB I: Hattal nyert az FTC, 16-tal a Győri ETO
A női kézilabda NB I 18. fordulójában a listavezető Győri ETO 16 góllal nyert a sereghajtó BSE vendégeként, míg fő üldözője, a Ferencváros 39–33-ra győzte le hazai pályán a Dunaújvárost, amely ősszel meglepetésre pontot rabolt tőle. 18. FORDULÓ
Ferencváros–Dunaújváros 39–33 (22–15)
Fehérvár–Debrecen 30–25 (19–10)
BSE–Győr 21–37 (11–19)
Békéscsaba–Siófok 31–23 (18–13)forrás: NSO.hu
Friss / Extra