Adria-liga: Fájó szolnoki vereség hazai pályán
A Szolnoki Olaj férfi kosárlabdacsapata újabb vereséget szenvedett az Adria-ligában a 2013-as esztendő első mérkőzésén.
A szolnokiak 75–69-re kaptak ki a Tiszaligeti Sportcsarnokban a bosnyák Siroki Brijegtől, amely a magyar csapathoz hasonlóan 4–11-es mutatóval állt a forduló előtt. ADRIA-LIGA, 16. FORDULÓ Szolnoki Olaj–Siroki Brijeg (bosnyák) 69–75 (19–21, 18–13, 10–22, 22–19)forrás: NSO.hu
Friss / Extra