Megütötték a játékvezetőt, félbeszakadt a meccs

A Milota–Szatmércseke mérkőzés a 89. percben 1–1-es állásnál félbeszakadt, játékvezetőt megütő, ezért kiállított vendégjátékos agresszív viselkedése miatt.

Milota, 100 néző, v.: Szabó I. Milota: Tóth M. – Jakab J., Huszti Sz., Nyilas B., Malmos P. (Nagy M.), Rozsályi J., Román Sz. (Botos D.), Sankó J., Végi I., Siket L. (Danik G.), Lukács M. Edző: Pál Zsolt.

Szatmárcseke: Békteki L. – Bozsányi I., Jávor S., Halász N. (Csernyi L.), Tóth F. (Kovács M.), Volkán R. (Mándi Z.), Varga Gy., Bozsányi L., Kóczé G., Mándi Zs., Asztalos G. Edző: Kelemen József. Gól: Siket L., illetve Asztalos G. Kiállítva. Bozsányi I. (89. perc). Ifi: 9–0.

Pál Zsolt: – Nem játszottunk jól, de hajtottunk, küzdöttünk, Várjuk a további fejleményeket…
Kelemen József: – Egyenlő erők küzdelmében, jó mérkőzésen igazságos döntetlen született – volna. A csapat nevében elnézést kérek ezért az incidensért.
forrás: szon / fotó: Tubiyooly